Wedstrijdschema



08:52 - Wedstrijd 001 K1 heren junioren A 1e serie 3 naar finale 031 500 mtr
1 Gideon Dijkhuis WSD
2 Luke Andrews ARG
3 Zareh Avagian BEA
4 Cartouche Mensink Vik
5
6
08:56 - Wedstrijd 002 K1 heren junioren A 2e serie 3 naar finale 031 500 mtr
1 Joris Furstenwerth Harle
2 Thijmen van Schie BEA
3 Alex de Liefde BEA
4
5
6
09:00 - Wedstrijd 003 K4 dames senioren 1e serie 3 naar finale 035 500 mtr
1
2
3
4
5
6
09:04 - Wedstrijd 004 K4 dames senioren 2e serie 3 naar finale 035 500 mtr
1
2
3
4
5
6
09:08 - Wedstrijd 005 K2 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 037 500 mtr
1
2 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
3 Albart Flier SKO - William Bos SKO
4 Olaf Heijne BEA - Jordy Buijs Bea
5 Tim Vorsselman SKO - Job Vrieswijk SKO
6
09:12 - Wedstrijd 006 K2 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 037 500 mtr
1 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
2 Bram Brandjes VIK - Cartouche Mensink VIK
3 Huub van der Gulik SKO - Chris Flier SKO
4 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
5
6
09:16 - Wedstrijd 007 K1 heren aspiranten A 1e serie 3 naar finale 034 500 mtr
1 Joren Harms-JanSsen Harle
2 Sparsh Ahlawat Fri
3 Liam van der Aa WSD
4 Mylo van Bakel ZP
5
6
09:20 - Wedstrijd 008 K1 heren aspiranten A 2e serie 3 naar finale 034 500 mtr
1 Rien Broshuis TWV
2 Luuk Jessurun GEU
3 Hauke Meentz Harle
4 Christian Kampjes SKO
5
6
09:24 - Wedstrijd 009 K1 dames senioren 1e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 Odette Latenstein van Voorst BEA
2 Eef Meuwissen-Haaze BEA
3 Luna van der Velden GEU
4 Rachael Kneen Fri
5 Isa Vorsselman SKO
6 Sanne in het Veld TWV
09:28 - Wedstrijd 010 K1 dames senioren 2e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 Anna-Lena Becker Harle
2 Anja Mus DKVE
3 Anke Hoekstra DKVE
4 Ruth Vorsselman SKO
5 Karen Bus ZP
6 Jennely Bos SKO
09:32 - Wedstrijd 011 K1 dames senioren 3e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 Sienna te Linde ZP
2 Lena ten Haaf GKV
3 Iris van Bommel Vik
4 Selma Konijn ARG
5 Wies Siffels ZP
6
09:36 - Wedstrijd 012 K1 heren junioren B 1e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 Cian Bakker BEA
2
3 Jelke Meier Harle
4 Justin Dielemans GEU
5 Jasper Kappert SKO
6
09:40 - Wedstrijd 013 K1 heren junioren B 2e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 Malte Langer Harle
2 Flint Griffioen SKO
3 Bram Corten BEA
4 Lars Reurink SKO
5
6
09:44 - Wedstrijd 014 K1 heren junioren B 3e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 Chiel van Hasselt TWV
2 Tjeede Dirks Harle
3 Christian Jagersma BEA
4 Gideon Kranstauber GEU
5
6
09:48 - Wedstrijd 015 K1 heren senioren B 1e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 Sander de Boer ZP
2 Clenn Klieber Vik
3 Corne Jansen GEU
4 Mark Hofman ARG
5 Lennart Becker Harle
6
09:52 - Wedstrijd 016 K1 heren senioren B 2e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 Bjorn Cramer ARG
2 Chris Flier SKO
3 Aike Ronduite DKVE
4 Stef Konijn ARG
5 Keno Beckmann Bremen
6
09:56 - Wedstrijd 017 K1 heren senioren B 3e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 Kevin Cramer ARG
2 Fabian Rocker Harle
3 Job Vrieswijk SKO
4 Gijs Smid DKVE
5
6
10:00 - Wedstrijd 018 K1 heren masters 1e serie 3 naar finale 064 500 mtr
1 Udo Becker Harle
2 Tonny Benschop BEA
3 Ruud van Hezel TWV
4 Olaf Heijne BEA
5
6
10:04 - Wedstrijd 019 K1 heren masters 2e serie 3 naar finale 064 500 mtr
1 Chris Hellendoorn SKO
2 Mark Schopman TWV
3 Pier Siersma Vik
4
5
6
10:08 - Wedstrijd 020 K1 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 063 500 mtr
1 Onno Hellendoorn SKO
2 Daniel Bos SKO
3 Albart Flier SKO
4 Milan Dekker ZP
5 William Bos SKO
6 Bram Brandjes Vik
10:12 - Wedstrijd 021 K1 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 063 500 mtr
1 Sipko Metselaar ARG
2 Jordy Buijs BEA
3 Huub van der Gulik SKO
4 Hugo Pos GEU
5 Rik te Linde ZP
6 Yuri Aarnoudse Fri
10:16 - Wedstrijd 022 K2 dames senioren 1e serie 3 naar finale 060 500 mtr
1 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
2 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
3
4 Iris van Bommel Vik - Luna van der Velde Geuzen
5 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
6
10:20 - Wedstrijd 023 K2 dames senioren 2e serie 3 naar finale 060 500 mtr
1 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 Anja Mus DKVE - Lena ten Have GKV
3 Anna Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle
4 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
5
6
10:24 - Wedstrijd 024 K2 heren junioren B 1e serie 3 naar finale 057 500 mtr
1
2
3 Directe Finale
4
5
6
10:28 - Wedstrijd 025 K2 heren junioren B 2e serie 3 naar finale 057 500 mtr
1
2
3 Directe Finale
4
5
6
11:02 - Wedstrijd 026 K1 dames pupillen finale 500 mtr
1
2
3 Gaat niet Starten
4
5
6
11:06 - Wedstrijd 027 K1 dames aspiranten B finale 500 mtr
1 Janne Harms-JanSsen Harle
2 Evi Aarnoudse GEU
3 Amcke Meentz Harle
4
5
6
11:10 - Wedstrijd 028 K1 dames aspiranten A finale 500 mtr
1 Silke Griffioen SKO
2 Carlijn van den Baars TWV
3
4
5
6
11:14 - Wedstrijd 029 K4 dames junioren B finale 500 mtr
1
2
3 Gaat niet starten
4
5
6
11:18 - Wedstrijd 030 K1 heren junioren B finale 500 mtr
1 Christian Jagersma BEA
2 Lars Reurink SKO
3 Tjeede Dirks Harle
4 Jelke Meier Harle
5 Malte Langer Harle
6 Cian Bakker BEA
11:22 - Wedstrijd 031 K1 heren junioren A finale 500 mtr
1 Gideon Dijkhuis WSD
2 Alex de Liefde BEA
3 Cartouche Mensink VIK
4 Thijmen van Schie BEA
5 Zareh Avagian BEA
6 Joris Furstenwerth Harle
11:26 - Wedstrijd 032 K1 heren pupillen finale 500 mtr
1 Jonas Griffioen SKO
2 Tije van Bakel ZP
3 Jella Harms-JanSsen Harle
4 Norah Schrijer SKO
5
6
11:30 - Wedstrijd 033 K1 heren aspiranten B finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:34 - Wedstrijd 034 K1 heren aspiranten A finale 500 mtr
1 Christian Kampjes SKO
2 Mylo van Bakel ZP
3 Joran Harm-Janssen Harle
4 Hauke Meentz Harle
5 Rien Broshuis TWV
6 Liam van der Aa WSD
11:38 - Wedstrijd 035 K4 dames senioren finale 500 mtr
1 Wies Siffels ZP - Selma Konijn ARG - Ruth Vorsselman SKO - Anja Mus DKVE
2 Marit Heijne BEA - Eef Meuwissen-Haaze BEA - Odette Latenstein van Voorst BEA - Lena ten Haaf GKV
3 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO - Femke Janssen GEU - Rachel Kneen Fri
4
5
6
11:42 - Wedstrijd 036 K2 heren senioren B finale 500 mtr
1
2
3 Hugo Pos GEU - Corne Jansen GEU
4 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG
5 Clenn Klieber Vik - Keno Beckmann Bremen
6 Sipko Metselaar ARG - Stef Konijn ARG
11:46 - Wedstrijd 037 K2 heren senioren A finale 500 mtr
1 Olaf Heijne BEA - Jordy Buijs BEA
2 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse FRI
3 Bram Brandjes VIK - Cartouche Mensink VIK
4 Albart Flier SKO - William Bos SKO
5 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
6 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
11:50 - Wedstrijd 038 K2 Heren masters finale 500 mtr
1 Oliver Oltmanns Harle - Udo Becker Harle
2 Bert Onnekes BEA - Ruud van Hezel TWV
3 Tonny Benschop BEA - Olaf Heijne Bea
4 Chris Hellendoorn SKO - Pier Siersma VIK
5
6
11:54 - Wedstrijd 039 K2 dames pupillen finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:58 - Wedstrijd 040 K2 dames aspiranten finale 500 mtr
1 Amcke Meentz Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
3 Silke Griffioen SKO - Carlijn van den Baars TWV
4
5
6
12:02 - Wedstrijd 041 K2 dames aspiranten A finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
12:06 - Wedstrijd 042 K1 dames junioren B finale 500 mtr
1 Femke Rothert Harle
2 Aukje Timmerman SKO
3 Nina Bakker GEU
4
5
6
12:10 - Wedstrijd 043 K1 dames junioren A finale 500 mtr
1 Marit Heijne BEA
2 Lotte van der Ham BEA
3 Kristina Melnykova Harle
4
5
6
12:14 - Wedstrijd 044 K4 heren junioren finale 500 mtr
1 Jelke Meyer Harle - Malte Langer Harle - Tjeede Dirks Harle - Suntke BuSs Harle
2 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO - Chiel van Hasselt TWV
3 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV - Luke Andrews ARG - Christian Kampjes SKO
4 Christian Jagersma BEA - Bram Corten BEA - Zareh Avagian BEA - Alex de Liefde BEA
5
6
12:18 - Wedstrijd 045 K4 heren junioren A finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
12:22 - Wedstrijd 046 K2 heren pupillen finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
12:26 - Wedstrijd 047 K2 heren aspiranten B finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
12:30 - Wedstrijd 048 K2 heren aspiranten A finale 500 mtr
1
2 Liam van der Aa WSD - Christian Kampjes SKO
3 Marten Rothert Harle - Hauke Meentz Harle
4 Rien Broshuis TWV - Jonas Griffioen SKO
5 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
6
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1
2 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
3 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
4
5
6
13:34 - Wedstrijd 050 K4 heren senioren A finale 500 mtr
1 Max ten Oever TWV - Ruud van Hezel TWV - Geert Wijnen TWV - Mark Schopman TWV
2 Olaf Heijne BEA - Tonny Benschop BEA - Jordy Buijs BEA - Bert Onnekes BEA
3 Daniel Bos SKO - William Bos SKO - Job Vrieswijk SKO - Albart Flier SKO
4 Onno Hellendoorn SKO - Huub van der Gulik SKO - Chris Hellendoorn SKO - Chris Flier SKO
5
6
13:38 - Wedstrijd 051 K1 dames senioren finale 500 mtr
1 Wies Siffels ZP
2 Odette Latenstein van Voorst BEA
3 Ruth Vorsselman SKO
4 Selma Konijn ARG
5 Anja Mus DKVE
6 Eef Meuwissen-Haaze BEA
13:42 - Wedstrijd 052 K1 Dames masters finale 500 mtr
1 Hermien de Kievid SKO
2 Esther van Lohuizen BEA
3 Elly Onnekes BEA
4 Anneke Delsing BEA
5 Willeke Klappe SKO
6
13:46 - Wedstrijd 053 K4 dames aspiranten finale 500 mtr
1 Hanna Rothert Harle - Amcke Meentz Harle - Jella Harms-JanSsen Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 Carlijn van den Baars TWV - Silke Griffioen SKO - Evi Aarnoudse GEU - Norah Schrijer SKO
3
4
5
6
13:50 - Wedstrijd 054 K4 dames aspiranten A finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
13:54 - Wedstrijd 055 K2 dames junioren B finale 500 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
13:58 - Wedstrijd 056 K2 dames junioren finale 500 mtr
1 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham Bea
2 Nina Bakker GEU - Aukje Timmerman SKO
3 Femke Rotert Harle - Christina Melnikoffe Harle
4
5
6
14:02 - Wedstrijd 057 K2 heren junioren B finale 500 mtr
1 Bram Corten BEA - Cian Bakker BEA
2 Jelke Meyer Harle - Tjeede Dirks Harle
3 Flint Griffioen SKO - Jasper Kappert SKO
4 Lars Reurink SKO - Chiel van Hasselt TWV
5 Gideon Kranstauber GEU - Justin Dielemans GEU
6
14:06 - Wedstrijd 058 K2 heren junioren A finale 500 mtr
1 Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
2
3 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV
4 Alex de Liefde BEA - Zareh Avagian BEA
5
6
14:10 - Wedstrijd 059 K4 heren aspiranten A finale 500 mtr
1 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle - Hauke Meentz Harle - Joren Harms-JanSsen Harle
2 Liam van der Aa WSD - Rien Broshuis TWV - Christian Kampjes SKO - Jonas Griffioen SKO
3
4
5
6
14:14 - Wedstrijd 060 K2 dames senioren finale 500 mtr
1 Anna Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle
2 Famke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
3 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
4 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
5 Anja Mus DKVE - Lena ten Have GKV
6 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
14:18 - Wedstrijd 061 K2 Dames masters finale 500 mtr
1
2 Eef Meuwissen-Haaze BEA - Willeke Klappe SKO
3 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen Bea
4
5
6
14:22 - Wedstrijd 062 K1 heren senioren B finale 500 mtr
1 Job Vrieswijk SKO
2 Mark Hofman ARG
3 Keno Beckmann Bremen
4 Lennart Becker Harle
5 Fabian Rocker Harle
6 Chris Flier SKO
14:26 - Wedstrijd 063 K1 heren senioren A finale 500 mtr
1 Milan Dekker BEA
2 Rik te Linde ZP
3 Bram Brandjes VIK
4 Yuri Aarnoudse FRI
5 Albart Flier SKO
6 Jordy Buijs BEA
14:30 - Wedstrijd 064 K1 Heren masters finale 500 mtr
1 Chris Hellendoorn SKO
2 Mark Schopman TWV
3 Olaf Heijne BEA
4 Pier Siersma VIK
5 Tonny Benschop BEA
6 Udo Becker Harle
15:30 - Wedstrijd 065 K1 heren asp B en dames aspiranten B finale 1000 mtr
1 Evi Aarnoudse GEU
2 Amcke Meentz Harle
3 Janne Harms-JanSsen Harle
4
5
6
15:34 - Wedstrijd 066 MK1 heren pupil en dames pupillen finale 1000 mtr
11 Norah Schrijer SKO
12 Marieke Meentz Harle
13 Jonas Griffioen SKO
14 Tije van Bakel ZP
15
16
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 Mylo van Bakel ZP
22 Marten Rothert Harle
23 Liam van der Aa WSD
24 Joren Harms-JanSsen Harle
25 Sparsh Ahlawat Fri
26 Rien Broshuis TWV
27 Christian Kampjes SKO
28 Luuk Jessurun GEU
15:42 - Wedstrijd 068 K2 dames asp A finale 2000 mtr
31
32 Vervalt
33
15:48 - Wedstrijd 069 K1 dames jun B finale 3000 mtr
41 Femke Rothert Harle
42 Nina Bakker GEU
43 Aukje Timmerman SKO
44
45
46
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 Flint Griffioen SKO
52 Christian Jagersma BEA
53 Lars Reurink SKO
54 Suntke BuSs Harle
55 Gideon Kranstauber GEU
56 Jasper Kappert SKO
57 Cian Bakker BEA
58 Jelke Meyer Harle
59 Chiel van Hasselt TWV
60 Rien Broshuis TWV
16:06 - Wedstrijd 071 K1 dames senioren KvN 5000 mtr
71 Lena ten Haaf GKV
72 Karen Bus ZP
73 Jennely Bos SKO
74 Sanne in het Veld TWV
75 Eef Meuwissen-Haaze BEA
76 Anna-Lena Becker Harle
77 Merit Beckmann Harle
78 Evke Siebels Harle
79 Isa Vorsselman SKO
80 Odette Latenstein van Voorst BEA
81 Luna van der Velden GEU
82 Sienna te Linde ZP
83 Selma Konijn ARG
84 Wies Siffels ZP
85 Nantke Heyken Harle
86 Antje Gralfs Harle
87 Anja Mus DKVE
88 Ruth Vorsselman SKO
89
90
91
92
93
16:16 - Wedstrijd 072 K1 dames master KvN 5000 mtr
101 Willeke Klappe SKO
102 Anneke Delsing BEA
103 Bianca Pieper Harle
104 Esther van Lohuizen BEA
105 Elly Onnekes BEA
106 Majken Juul Jenssen SKO
16:26 - Wedstrijd 073 K1 dames jun A finale 5000 mtr
111 Lotte van der Ham BEA
112 Kristina Melnykova Harle
113 Marit Heijne BEA
114
115
116
16:46 - Wedstrijd 074 K2 heren senioren KvN 5000 mtr
1 Rik te Linde ZP - Thijmen van Schie BEA
2 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
3 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
4 Sil Hellendoorn SKO - Onno Hellendoorn SKO
5 Sipko Metselaar ARG - Jordy Buijs BEA
6 Huub van der Gulik SKO - Chris Flier SKO
7 Daniel Bos SKO - Albart Flier SKO
8 Clenn Klieber Vik - Gideon Dijkhuis WSD
9
17:01 - Wedstrijd 075 K2 heren masters KvN 5000 mtr
21 Chris Hellendoorn SKO - Pier Siersma VIK
22 Tonny Benschop BEA - Olaf Heijne BEA
23 Ruud van Hezel TWV - Bert Onnekes BEA
24
17:16 - Wedstrijd 076 K2 heren jun A finale 5000 mtr
31
32
33 Vervalt
34
35
36
08:54 - Wedstrijd 077 K1 heren junioren A 1e serie 3 naar finale 107 200 mtr
1 Joris Furstenwerth Harle
2 Gideon Dijkhuis WSD
3 Luke Andrews ARG
4 Teddi Koperdraad ARG
5
6
08:57 - Wedstrijd 078 K1 heren junioren A 2e serie 3 naar finale 107 200 mtr
1 Zareh Avagian BEA
2 Thijmen van Schie BEA
3 Cartouche Mensink Vik
4 Alex de Liefde BEA
5
6
09:00 - Wedstrijd 079 K4 dames senioren 1e serie 3 naar finale 111 200 mtr
1
2
3 Direct Finale
4
5
6
09:03 - Wedstrijd 080 K4 dames senioren 2e serie 3 naar finale 111 200 mtr
1
2
3 Direct Finale
4
5
6
09:06 - Wedstrijd 081 K2 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 113 200 mtr
1
2
3 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
4 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
5 Max ten Oever TWV - Geert Wijnen TWV
6 Jordy Buijs BEA - Olaf Heijne Bea
09:09 - Wedstrijd 082 K2 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 113 200 mtr
1 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
2 Tim Vorsselman SKO - Chris Flier SKO
3 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
4
5 Huub van der Gulik SKO - Albart Flier SKO
6
09:12 - Wedstrijd 083 K1 heren aspiranten A 1e serie 3 naar finale 110 200 mtr
1 Luuk Jessurun GEU
2 Liam van der Aa WSD
3 Marten Rothert Harle
4
5
6
09:15 - Wedstrijd 084 K1 heren aspiranten A 2e serie 3 naar finale 110 200 mtr
1 Mylo van Bakel ZP
2 Sparsh Ahlawat Fri
3 Deeke Dirks Harle
4 Rien Broshuis TWV
5
6
09:18 - Wedstrijd 085 K1 dames senioren 1e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 Iris van Bommel Vik
2 Evke Siebels Harle
3 Odette Latenstein van Voorst BEA
4 Lena ten Haaf GKV
5 Sanne in het Veld TWV
6 Jennely Bos SKO
09:21 - Wedstrijd 086 K1 dames senioren 2e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 Ruth Vorsselman SKO
2 Wies Siffels ZP
3 Antje Gralfs Harle
4 Nantke Heyken Harle
5 Rachael Kneen Fri
6 Selma Konijn ARG
09:24 - Wedstrijd 087 K1 dames senioren 3e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 Merit Beckmann Harle
2 Anja Mus DKVE
3 Karen Bus ZP
4 Isa Vorsselman SKO
5 Sienna te Linde ZP
6 Luna van der Velden GEU
09:27 - Wedstrijd 088 K1 heren junioren B 1e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 Christian Jagersma BEA
2 Jasper Kappert SKO
3
4 Justin Dielemans GEU
5 Chiel van Hasselt TWV
6
09:30 - Wedstrijd 089 K1 heren junioren B 2e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 Gideon Kranstauber GEU
2 Lars Reurink SKO
3 Cian Bakker BEA
4 Jelke Meyer Harle
5
6
09:33 - Wedstrijd 090 K1 heren junioren B 3e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 Bram Corten BEA
2 Suntke BuSs Harle
3 Malte Langer Harle
4 Flint Griffioen SKO
5
6
09:36 - Wedstrijd 091 K1 heren senioren B 1e serie 3 naar finale 138 200 mtr
1 Keno Beckmann Bremen
2 Kevin Cramer ARG
3 Job Vrieswijk SKO
4 Clenn Klieber Vik
5 Sander de Boer ZP
6 Lennart Becker Harle
09:39 - Wedstrijd 092 K1 heren senioren B 2e serie 3 naar finale 138 200 mtr
1 Corne Jansen GEU
2 Stef Konijn ARG
3 Mark Hofman ARG
4 Chris Flier SKO
5 Fabian Rocker Harle
6 Bjorn Cramer ARG
09:42 - Wedstrijd 093 K1 heren masters 1e serie 3 naar finale 140 200 mtr
1 Pier Siersma Vik
2 Mark Schopman TWV
3 Marcel Kloosterman TWV
4 Oliver Oltmanns Harle
5 Chris Hellendoorn SKO
6
09:45 - Wedstrijd 094 K1 heren masters 2e serie 3 naar finale 140 200 mtr
1 Jelle Visser BEA
2 Ruud van Hezel TWV
3 Olaf Heijne BEA
4 Eddy Wiegers TWV
5 Tonny Benschop BEA
6
09:48 - Wedstrijd 095 K1 heren senioren A 1e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 Sipko Metselaar ARG
2 Bram Brandjes Vik
3 Albart Flier SKO
4 Tim Vorsselman SKO
5 Max ten Oever TWV
6
09:51 - Wedstrijd 096 K1 heren senioren A 2e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 Milan Dekker ZP
2 Yuri Aarnoudse Fri
3 Daniel Bos SKO
4 Hugo Pos GEU
5 Rik te Linde ZP
6
09:54 - Wedstrijd 097 K1 heren senioren A 3e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 Huub van der Gulik SKO
2 William Bos SKO
3 Jordy Buijs BEA
4 Onno Hellendoorn SKO
5
6
09:57 - Wedstrijd 098 K2 dames senioren 1e serie 3 naar finale 136 200 mtr
1 Merit Beckmann Harle - Evke Siebels Harle
2 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
3 Anna-Lena Becker Harle - Antje Gralfs Harle
4 Iris van Bommel Vik - Luna van der Velde Geuzen
5 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
6
10:00 - Wedstrijd 099 K2 dames senioren 2e serie 3 naar finale 136 200 mtr
1 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 Luna van der Velden GEU
3 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
4 Lena ten Haaf GKV - Anja Mus EUR
5 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
6
10:03 - Wedstrijd 100 K2 heren junioren B 1e serie 3 naar finale 133 200 mtr
1
2
3 Direct Finale
4
5
6
10:06 - Wedstrijd 101 K2 heren junioren B 2e serie 3 naar finale 133 200 mtr
1
2
3 Direct Finale
4
5
6
10:40 - Wedstrijd 102 K1 dames pupillen finale 200 mtr
1
2 Marieke Meentz Harle
3 Norah Schrijer SKO
4 Jella Harms-JanSsen Harle
5
6
10:43 - Wedstrijd 103 K1 dames aspiranten B finale 200 mtr
1 Anna Rothert Harle
2 Ida Janssen Harle
3 Evi Aarnoudse GEU
4 Hanna Rothert Harle
5
6
10:46 - Wedstrijd 104 K1 dames aspiranten A finale 200 mtr
1 Carlijn van den Baars TWV
2 Silke Griffioen SKO
3
4
5
6
10:49 - Wedstrijd 105 K4 dames junioren B finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
10:52 - Wedstrijd 106 K1 heren junioren B finale 200 mtr
1 Chiel van Hasselt TWV
2 Cian Bakker BEA
3 Jelke Meyer Harle
4 Flint Griffioen SKO
5 Christian Jagersma BEA
6 Bram Corten BEA
10:55 - Wedstrijd 107 K1 heren junioren A finale 200 mtr
1 Alex de Liefde BEA
2 Cartouche Mensink VIK
3 Joris Furstenwerth Harle
4 Thijmen van Schie BEA
5 Gideon Dijkhuis WSD
6 Teddi Koperdraad ARG
10:58 - Wedstrijd 108 K1 heren pupillen finale 200 mtr
1 Tije van Bakel ZP
2 Jonas Griffioen SKO
3 Rowan Schrijer SKO
4
5
6
11:01 - Wedstrijd 109 K1 heren aspiranten B finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:04 - Wedstrijd 110 K1 heren aspiranten A finale 200 mtr
1 Mylo van Bakel ZP
2 Deeke Dirks Harle
3 Rien Broshuis TWV
4 Marten Rothert Harle
5 Liam van de Aa WSD
6 Luuk Jessurun GEU
11:07 - Wedstrijd 111 K4 dames senioren finale 200 mtr
1 Wies Siffels ZP - Selma Konijn ARG - Ruth Vorsselman SKO - Anja Mus DKVE
2 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO - Femke Jansen GEU - Rachael Kneen
3 Antje Gralfs Harle - Anna-Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle - Nantke Heyken Harle
4 Marit Heijne BEA - Odette Latenstein van Voorst BEA - Lotte van der Ham BEA - Lena ten Haaf GKV
5
6
11:10 - Wedstrijd 112 K2 heren senioren B finale 200 mtr
1 Sipko Metselaar ARG - Stef Konijn ARG
2 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG
3 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle
4 Mark Hofman ARG - Keno Beckmann Bremen
5 Hugo Pos GEU - Corne Janssen GEU
6
11:13 - Wedstrijd 113 K2 heren senioren A finale 200 mtr
1 Jordy Buijs BEA - Olaf Heijne BEA
2 Max ten Oever TWV - Geert Wijnen TWV
3 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
4 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
5 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse FRI
6 Huub van der Gullik SKO - Albart Flier SKO
11:16 - Wedstrijd 114 K2 Heren masters finale 200 mtr
1
2 Jelle Viser BEA - Tonny Benschop BEA
3 Pier Siersma VIK - Chris Hellendoorn SKO
4 Mark Schopman TWV - Ruud van Hezel TWV
5
6
11:19 - Wedstrijd 115 K2 dames pupillen finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:22 - Wedstrijd 116 K2 dames aspiranten finale 200 mtr
1 Ida Janssen Harle - Marieke Meentz Harle
2 Hanna Rothert Harle - Jella Harms-JanSsen Harle
3 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
4 Silke Griffioen SKO - Norah Schrijer SKO
5
6
11:25 - Wedstrijd 117 K2 dames aspiranten A finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:28 - Wedstrijd 118 K1 dames junioren B finale 200 mtr
1 Aukje Timmerman SKO
2 Femke Rothert Harle
3 Nina Bakker GEU
4
5
6
11:31 - Wedstrijd 119 K1 dames junioren A finale 200 mtr
1 Marit Heijne BEA
2 Kristina Melnykova Harle
3 Lotte van der Ham BEA
4
5
6
11:34 - Wedstrijd 120 K4 heren junioren finale 200 mtr
1 Jelke Meyer Harle - Malter Langer Harle - Tjeede Dirks Harle - Suntke BuSs Harle
2
3 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO - Chiel van Hasselt TWV
4 Christian Jagersma BEA - Bram Corten BEA - Zareh Avagian BEA - Alex de Liefde BEA
5 Sebastian ten Haaf GKV - Gideon Dijkhuis WSD - Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
6
11:37 - Wedstrijd 121 K4 heren junioren A finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:40 - Wedstrijd 122 K2 heren pupillen finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
11:43 - Wedstrijd 123 K2 heren aspiranten B finale 200 mtr
1 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
2
3 Jonas Griffioen SKO - Rowan Schrijer SKO
4
5
6
11:46 - Wedstrijd 124 K2 heren aspiranten A finale 200 mtr
1
2
3 Hauke Meentz Harle - Joren Harms-JanSsen Harle
4 Rien Broshuis TWV - Liam van der Aa WSD
5
6 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle
12:45 - Wedstrijd 125 K4 heren senioren B finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
12:48 - Wedstrijd 126 K4 heren senioren finale 200 mtr
1 Onno Hellendoorn SKO - Huub van der Gulik SKO - Chris Hellendoorn SKO - Chrie Flier SKO
2 Daniel Bos SKO - William Bos SKO - Tim Vorsselman SKO - Albart Flier SKO
3 Olaf Heijne BEA - Jelle Visser BEA - Jordy Buijs BEA - Tonny Benschop BEA
4 Max ten Oever TWV - Ruud van Hezel TWV - Geert Wijnen TWV - Mark Schopman TWV
5 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
6 OliverOltmans Harle - Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwert Harle
12:51 - Wedstrijd 127 K1 dames senioren finale 200 mtr
1 Lena ten Haaf GKV
2 Ruth Vorsselman SKO
3 Selma Konijn ARG
4 Anja Mus DKVE
5 Odette Latenstein van Voorst BEA
6 Isa Vorsselman SKO
12:54 - Wedstrijd 128 K1 Dames masters finale 200 mtr
1 Esther van Lohuizen BEA
2 Hermien de Kievid SKO
3 Elly Onnekes BEA
4 Okka Meentz Harle
5 Bianca Pieper Harle
6 Anneke Delsing BEA
7 Willeke Klappe SKO
12:57 - Wedstrijd 129 K4 dames aspiranten finale 200 mtr
1 Ida Janssen Harle - Amcke Meentz Harle - Marieke Meentz Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 Anna Reurink SKO - Carlijn Baars TWV - Silke Griffioen SKO - Norah Schrijer SKO
3
4
5
6
13:00 - Wedstrijd 130 K4 dames aspiranten A finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
13:03 - Wedstrijd 131 K2 dames junioren B finale 200 mtr
1
2
3 Vervalt
4
5
6
13:06 - Wedstrijd 132 K2 dames junioren finale 200 mtr
1 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham Bea
2 Nina Bakker GEU - Aukje Timmerman SKO
3 Kristina Melnikober Harle - Femke Rotert Harle
4
5
6
13:09 - Wedstrijd 133 K2 heren junioren B finale 200 mtr
1 Suntke BuSs Harle - Tjeede Dirks Harle
2 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO
3 Jasper Kappert SKO - Chiel Van Hasselt TWV
4 Bram Corten BEA - Cian Bakker BEA
5 Jelke Meyer Harle - Malte Langer Harle
6 Justin Dielemans GEU - Gideon Kranstauber GEU
13:12 - Wedstrijd 134 K2 heren junioren A finale 200 mtr
1 Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
2 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV
3
4 Alex de Liefde BEA - Zareh Avagain BEA
5
6
13:15 - Wedstrijd 135 K4 heren aspiranten A finale 200 mtr
1
2 Rien Broshuis TWV - Liam van der Aa WSD - Jonas Griffioen SKO - Luuk Jessurun GEU
3 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle - Hauke Meentz Harle - Joren Harms-Janssen Harle
4
5
6
13:18 - Wedstrijd 136 K2 dames senioren finale 200 mtr
1 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
2 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
3 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
4 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
5 Lena ten Haaf GKV - Anja Mus EUR
6 Iris van Bommel VIK - Luna van der Velde GEU
13:21 - Wedstrijd 137 K2 Dames masters finale 200 mtr
1 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen Bea
2 Anneke Delsing BEA - Willeke Klappe SKO
3 Hermien de Kievit SKO - Marjolein Uitham GKV
4
5
6
13:24 - Wedstrijd 138 K1 heren senioren B finale 200 mtr
1 Sander de Boer ZP
2 Fabian Rocker Harle
3 Keno Beckmann Bremen
4 Mark Hofman ARG
5 Lennart Becker Harle
6 Corne Jansen GEU
13:27 - Wedstrijd 139 K1 heren senioren A finale 200 mtr
1 Albart Flier SKO
2 Yuri Aarnoudse FRI
3 Milan Dekker ZP
4 Bram Brandjes VIK
5 William Bos SKO
6 Jordy Buijs BEA
13:30 - Wedstrijd 140 K1 Heren masters finale 200 mtr
1 Mark Schopman TWV
2 Oliver Oltmanns Harle
3 Pier Siersma VIK
4 Olaf Heijne BEA
5 Jelle Visser BEA
6 Ruud van Hezel TWV
14:00 - Wedstrijd 141 K2 heren asp B en dames aspiranten B finale 1000 mtr
1 Hanna Rothert Harle - Ida Janssen Harle
2 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
3
4
5
6
14:04 - Wedstrijd 142 K2 heren pupil en dames pupillen finale 1000 mtr
11
12
3 Vervalt
4
5
6
14:08 - Wedstrijd 143 K2 heren asp A KvN 2000 mtr
21 Luuk Jessurun GEU - Liam van der Aa WSD
22 Jonas Griffioen SKO - Rien Broshuis TWV
23 Hauke Meentz Harle - Deeke Dirks Harle
24
25 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
26
14:12 - Wedstrijd 144 K1 dames asp A finale 2000 mtr
31 Silke Griffioen SKO
32 Carlijn van den Baars TWV
33
34
35
36
14:18 - Wedstrijd 145 K2 dames jun B finale 3000 mtr
41
42
43
44
45
46
14:26 - Wedstrijd 146 K2 heren jun B KvN 3000 mtr
51
52 Malte Langer Harle - Tjeede Dirks Harle
53 Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO
54 Flint Griffioen SKO - Chiel van Hasselt TWV
55 Cian Bakker BEA - Bram Corten BEA
56
14:36 - Wedstrijd 147 K2 dames senioren KvN 5000 mtr
61 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
62 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
63 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
64 Luna van der Velden GEU - Aukje Timmerman SKO
65 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
66
67 Nina Bakker GEU - Wytske Liefferink GEU
68 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham BEA
14:46 - Wedstrijd 148 K2 dames master KvN 5000 mtr
71 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen BEA
72 Anneke Delsing BEA - Willeke Klappe SKO
73 Hermien de Kievit SKO - Marjolijn Uitham Forward
74
14:56 - Wedstrijd 149 K2 dames jun A finale 5000 mtr
81
82 Vervalt
15:16 - Wedstrijd 150 K1 heren senioren KvN 5000 mtr
1 Jordy Buijs BEA
2 Bram Brandjes Vik
3 Huub van der Gulik SKO
4
5 Daniel Bos SKO
6 Sipko Metselaar ARG
7 Yuri Aarnoudse Fri
8 Onno Hellendoorn SKO
9
10 Albart Flier SKO
11 Sil Hellendoorn SKO
12 William Bos SKO
13 Milan Dekker ZP
14 Hugo Pos GEU
15 Clenn Klieber Vik
16
17 Sander de Boer ZP
18 Mark Hofman ARG
19 Keno Beckmann Bremen
20
21
15:31 - Wedstrijd 151 K1 heren masters KvN 5000 mtr
31 Udo Becker Harle
32 Pier Siersma Vik
33 Mark Schopman TWV
34 Chris Hellendoorn SKO
35 Bert Onnekes BEA
36 Oliver Oltmanns Harle
37 Tonny Benschop BEA
38 Olaf Heijne BEA
39 Roland Baartscheer WSV
40
41
15:46 - Wedstrijd 153 K1 heren jun A KvN 5000 mtr
51 Thijmen van Schie BEA
52 Alex de Liefde BEA
53 Rik te Linde ZP
54 Gideon Dijkhuis WSD
55 Zareh Avagian BEA
56 Cartouche Mensink Vik
57 Joris Furstenwerth Harle
58