Klokking


Uitslagen


15:46 - Wedstrijd 153 K1 heren jun A KvN 5000 mtr
51 00:24:07.60 Rik te Linde ZP
52 00:25:11.80 Thijmen van Schie BEA
53 00:25:18.80 Cartouche Mensink Vik
54 00:27:28.97 Alex de Liefde BEA
55 00:30:08.96 Zareh Avagian BEA
56 00:30:12.11 Gideon Dijkhuis WSD
57 00:31:49.89 Joris Furstenwerth Harle
15:31 - Wedstrijd 151 K1 heren masters KvN 5000 mtr
31 00:24:20.18 Olaf Heijne BEA
32 00:24:21.58 Pier Siersma Vik
33 00:26:15.56 Tonny Benschop BEA
34 00:26:49.52 Oliver Oltmanns Harle
35 00:27:12.31 Udo Becker Harle
36 00:27:42.57 Chris Hellendoorn SKO
37 00:27:43.76 Bert Onnekes BEA
38 00:28:41.25 Roland Baartscheer WSV
39 DNF Mark Schopman TWV
15:16 - Wedstrijd 150 K1 heren senioren KvN 5000 mtr
1 00:22:23.47 Bram Brandjes Vik
2 00:22:26.73 Albart Flier SKO
3 00:22:32.23 Milan Dekker ZP
4 00:22:39.91 Yuri Aarnoudse Fri
5 00:24:36.58 William Bos SKO
6 00:24:37.59 Onno Hellendoorn SKO
7 00:25:05.81 Keno Beckmann Bremen
8 00:25:16.35 Sil Hellendoorn SKO
9 00:25:24.53 Sipko Metselaar ARG
10 00:25:27.48 Daniel Bos SKO
11 00:26:18.33 Hugo Pos GEU
12 00:26:57.71 Jordy Buijs BEA
13 00:27:44.30 Huub van der Gulik SKO
14 00:29:27.61 Sander de Boer ZP
15 00:30:28.09 Clenn Klieber Vik
16 DNF Mark Hofman ARG
15:16 - Wedstrijd 150 K1 heren senioren KvN 5000 mtr
1 00:22:23.47 Bram Brandjes Vik
2 00:22:26.73 Albart Flier SKO
3 00:22:32.23 Milan Dekker ZP
4 00:22:39.91 Yuri Aarnoudse Fri
5 00:24:36.58 William Bos SKO
6 00:24:37.59 Onno Hellendoorn SKO
7 00:25:05.81 Keno Beckmann Bremen
8 00:25:16.35 Sil Hellendoorn SKO
9 00:25:24.53 Sipko Metselaar ARG
10 00:25:27.48 Daniel Bos SKO
11 00:26:18.33 Hugo Pos GEU
12 00:26:57.71 Jordy Buijs BEA
13 00:27:44.30 Huub van der Gulik SKO
14 00:29:27.61 Sander de Boer ZP
15 00:30:28.09 Clenn Klieber Vik
16 DNF Jordy Buijs BEA
14:46 - Wedstrijd 148 K2 dames master KvN 5000 mtr
71 00:28:06.37 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen BEA
72 00:31:05.42 Hermien de Kievit SKO - Marjolijn Uitham Forward
73 00:32:38.92 Anneke Delsing BEA - Willeke Klappe SKO
14:36 - Wedstrijd 147 K2 dames senioren KvN 5000 mtr
61 00:24:03.82 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
62 00:24:55.96 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
63 00:26:29.46 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham BEA
64 00:27:05.30 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
65 00:29:40.53 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
66 00:30:42.62 Luna van der Velden GEU - Aukje Timmerman SKO
67 00:34:21.84 Nina Bakker GEU - Wytske Liefferink GEU
14:26 - Wedstrijd 146 K2 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:15:10.77 Malte Langer Harle - Tjeede Dirks Harle
52 00:15:32.71 Cian Bakker BEA - Bram Corten BEA
53 00:16:06.17 Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO
54 00:16:21.66 Flint Griffioen SKO - Chiel van Hasselt TWV
14:08 - Wedstrijd 143 K2 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:45.77 Hauke Meentz Harle - Deeke Dirks Harle
22 00:12:15.72 Jonas Griffioen SKO - Rien Broshuis TWV
23 00:12:19.46 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
24 00:17:49.93 Luuk Jessurun GEU - Liam van der Aa WSD
14:12 - Wedstrijd 144 K1 dames asp A finale 2000 mtr
31 00:14:35.31 Carlijn van den Baars TWV
32 00:14:36.43 Silke Griffioen SKO
14:00 - Wedstrijd 141 K2 heren asp B en dames aspiranten B finale 1000 mtr
1 00:06:50.98 Hanna Rothert Harle - Ida Janssen Harle
2 00:07:09.62 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
13:24 - Wedstrijd 138 K1 heren senioren B finale 200 mtr
1 00:00:39.75 Keno Beckmann Bremen
2 00:00:42.41 Fabian Rocker Harle
3 00:00:42.94 Mark Hofman ARG
4 00:00:43.79 Lennart Becker Harle
5 00:00:43.94 Sander de Boer ZP
6 00:00:44.52 Corne Jansen GEU
13:27 - Wedstrijd 139 K1 heren senioren A finale 200 mtr
1 No Time Bram Brandjes VIK
2 No Time William Bos SKO
3 No Time Albart Flier SKO
4 No Time Milan Dekker ZP
5 No Time Yuri Aarnoudse FRI
6 No Time Jordy Buijs BEA
13:30 - Wedstrijd 140 K1 Heren masters finale 200 mtr
1 00:00:38.58 Olaf Heijne BEA
2 00:00:39.11 Pier Siersma VIK
3 00:00:39.44 Jelle Visser BEA
4 00:00:43.08 Oliver Oltmanns Harle
5 00:00:43.98 Mark Schopman TWV
6 00:00:49.18 Ruud van Hezel TWV
13:21 - Wedstrijd 137 K2 Dames masters finale 200 mtr
1 00:00:54.32 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen Bea
2 00:00:58.94 Hermien de Kievit SKO - Marjolein Uitham GKV
3 00:01:01.54 Anneke Delsing BEA - Willeke Klappe SKO
13:18 - Wedstrijd 136 K2 dames senioren finale 200 mtr
1 00:00:38.18 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 00:00:40.55 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
3 00:00:41.23 Lena ten Haaf GKV - Anja Mus EUR
4 00:00:43.74 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
5 00:00:44.89 Iris van Bommel VIK - Luna van der Velde GEU
6 00:00:45.71 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
13:15 - Wedstrijd 135 K4 heren aspiranten A finale 200 mtr
1 00:00:49.54 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle - Hauke Meentz Harle - Joren Harms-Janssen Harle
2 00:01:00.33 Rien Broshuis TWV - Liam van der Aa WSD - Jonas Griffioen SKO - Luuk Jessurun GEU
13:12 - Wedstrijd 134 K2 heren junioren A finale 200 mtr
1 00:00:35.16 Alex de Liefde BEA - Zareh Avagain BEA
2 00:00:40.25 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV
3 00:00:43.82 Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
13:09 - Wedstrijd 133 K2 heren junioren B finale 200 mtr
1 00:00:42.94 Jelke Meyer Harle - Malte Langer Harle
2 00:00:44.61 Jasper Kappert SKO - Chiel Van Hasselt TWV
3 00:00:44.91 Bram Corten BEA - Cian Bakker BEA
4 00:00:46.61 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO
5 00:00:48.62 Suntke BuSs Harle - Tjeede Dirks Harle
6 00:00:54.57 Justin Dielemans GEU - Gideon Kranstauber GEU
13:06 - Wedstrijd 132 K2 dames junioren finale 200 mtr
1 00:00:45.36 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham Bea
2 00:00:47.37 Kristina Melnikober Harle - Femke Rotert Harle
3 00:01:07.04 Nina Bakker GEU - Aukje Timmerman SKO
12:54 - Wedstrijd 128 K1 Dames masters finale 200 mtr
1 00:00:52.38 Bianca Pieper Harle
2 00:00:54.30 Esther van Lohuizen BEA
3 00:00:55.27 Okka Meentz Harle
4 00:00:55.66 Willeke Klappe SKO
5 00:01:06.88 Hermien de Kievid SKO
6 00:01:07.02 Elly Onnekes BEA
7 00:01:29.26 Anneke Delsing BEA
12:57 - Wedstrijd 129 K4 dames aspiranten finale 200 mtr
1 00:01:01.38 Ida Janssen Harle - Amcke Meentz Harle - Marieke Meentz Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 00:01:13.56 Anna Reurink SKO - Carlijn Baars TWV - Silke Griffioen SKO - Norah Schrijer SKO
12:51 - Wedstrijd 127 K1 dames senioren finale 200 mtr
1 00:00:38.37 Selma Konijn ARG
2 00:00:38.66 Ruth Vorsselman SKO
3 00:00:41.77 Anja Mus DKVE
4 00:00:43.41 Odette Latenstein van Voorst BEA
5 00:00:45.55 Lena ten Haaf GKV
6 00:00:47.95 Isa Vorsselman SKO
12:48 - Wedstrijd 126 K4 heren senioren finale 200 mtr
1 00:00:33.86 Daniel Bos SKO - William Bos SKO - Tim Vorsselman SKO - Albart Flier SKO
2 00:00:34.69 Olaf Heijne BEA - Jelle Visser BEA - Jordy Buijs BEA - Tonny Benschop BEA
3 00:00:35.01 Max ten Oever TWV - Ruud van Hezel TWV - Geert Wijnen TWV - Mark Schopman TWV
4 00:00:37.14 OliverOltmans Harle - Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwert Harle
5 00:00:39.15 Onno Hellendoorn SKO - Huub van der Gulik SKO - Chris Hellendoorn SKO - Chrie Flier SKO
6 00:00:42.68 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
11:46 - Wedstrijd 124 K2 heren aspiranten A finale 200 mtr
1 00:00:48.79 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle
2 00:00:49.05 Hauke Meentz Harle - Joren Harms-JanSsen Harle
3 00:01:01.14 Rien Broshuis TWV - Liam van der Aa WSD
11:43 - Wedstrijd 123 K2 heren aspiranten B finale 200 mtr
1 00:01:03.28 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
2 00:01:13.14 Jonas Griffioen SKO - Rowan Schrijer SKO
11:34 - Wedstrijd 120 K4 heren junioren finale 200 mtr
1 00:00:39.85 Christian Jagersma BEA - Bram Corten BEA - Zareh Avagian BEA - Alex de Liefde BEA
2 00:00:40.22 Jelke Meyer Harle - Malter Langer Harle - Tjeede Dirks Harle - Suntke BuSs Harle
3 00:00:42.90 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO - Chiel van Hasselt TWV
4 00:00:46.59 Sebastian ten Haaf GKV - Gideon Dijkhuis WSD - Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
11:31 - Wedstrijd 119 K1 dames junioren A finale 200 mtr
1 00:00:47.92 Marit Heijne BEA
2 00:00:48.60 Lotte van der Ham BEA
3 00:00:53.60 Kristina Melnykova Harle
11:28 - Wedstrijd 118 K1 dames junioren B finale 200 mtr
1 00:00:51.48 Femke Rothert Harle
2 00:00:56.77 Aukje Timmerman SKO
3 00:01:00.07 Nina Bakker GEU
11:22 - Wedstrijd 116 K2 dames aspiranten finale 200 mtr
1 00:01:00.58 Hanna Rothert Harle - Jella Harms-JanSsen Harle
2 00:01:03.69 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
3 00:01:03.92 Silke Griffioen SKO - Norah Schrijer SKO
4 00:01:08.00 Ida Janssen Harle - Marieke Meentz Harle
11:13 - Wedstrijd 113 K2 heren senioren A finale 200 mtr
1 00:00:32.63 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
2 00:00:34.95 Max ten Oever TWV - Geert Wijnen TWV
3 00:00:35.62 Huub van der Gullik SKO - Albart Flier SKO
4 00:00:35.77 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
5 00:00:35.83 Jordy Buijs BEA - Olaf Heijne BEA
6 DQ Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse FRI
11:16 - Wedstrijd 114 K2 Heren masters finale 200 mtr
1 00:00:38.83 Jelle Viser BEA - Tonny Benschop BEA
2 00:00:39.57 Pier Siersma VIK - Chris Hellendoorn SKO
3 00:00:42.08 Mark Schopman TWV - Ruud van Hezel TWV
11:10 - Wedstrijd 112 K2 heren senioren B finale 200 mtr
1 00:00:36.39 Mark Hofman ARG - Keno Beckmann Bremen
2 00:00:37.07 Hugo Pos GEU - Corne Janssen GEU
3 00:00:37.99 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle
4 00:00:44.93 Sipko Metselaar ARG - Stef Konijn ARG
5 00:00:45.53 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG
11:07 - Wedstrijd 111 K4 dames senioren finale 200 mtr
1 00:00:38.01 Wies Siffels ZP - Selma Konijn ARG - Ruth Vorsselman SKO - Anja Mus DKVE
2 00:00:40.68 Marit Heijne BEA - Odette Latenstein van Voorst BEA - Lotte van der Ham BEA - Lena ten Haaf GKV
3 00:00:42.37 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO - Femke Jansen GEU - Rachael Kneen
4 00:00:43.67 Antje Gralfs Harle - Anna-Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle - Nantke Heyken Harle
11:04 - Wedstrijd 110 K1 heren aspiranten A finale 200 mtr
1 00:00:47.18 Marten Rothert Harle
2 00:00:49.58 Rien Broshuis TWV
3 00:00:53.00 Deeke Dirks Harle
4 00:00:57.90 Mylo van Bakel ZP
5 00:01:05.55 Liam van de Aa WSD
6 00:01:07.21 Luuk Jessurun GEU
10:52 - Wedstrijd 106 K1 heren junioren B finale 200 mtr
1 00:00:41.22 Jelke Meyer Harle
2 00:00:41.45 Cian Bakker BEA
3 00:00:43.30 Christian Jagersma BEA
4 00:00:44.24 Bram Corten BEA
5 00:00:44.44 Chiel van Hasselt TWV
6 00:00:44.95 Flint Griffioen SKO
10:58 - Wedstrijd 108 K1 heren pupillen finale 200 mtr
1 00:01:03.17 Jonas Griffioen SKO
2 00:01:13.60 Tije van Bakel ZP
3 00:01:59.79 Rowan Schrijer SKO
10:55 - Wedstrijd 107 K1 heren junioren A finale 200 mtr
1 00:00:39.98 Thijmen van Schie BEA
2 00:00:40.35 Cartouche Mensink VIK
3 00:00:44.72 Alex de Liefde BEA
4 00:00:48.44 Gideon Dijkhuis WSD
5 00:00:52.08 Teddi Koperdraad ARG
6 00:00:56.28 Joris Furstenwerth Harle
10:46 - Wedstrijd 104 K1 dames aspiranten A finale 200 mtr
1 00:01:01.31 Silke Griffioen SKO
2 00:01:03.62 Carlijn van den Baars TWV
10:43 - Wedstrijd 103 K1 dames aspiranten B finale 200 mtr
1 00:01:08.47 Evi Aarnoudse GEU
2 00:01:10.55 Hanna Rothert Harle
3 00:01:13.47 Ida Janssen Harle
4 00:01:17.43 Anna Rothert Harle
10:40 - Wedstrijd 102 K1 dames pupillen finale 200 mtr
1 00:01:06.43 Jella Harms-JanSsen Harle
2 00:01:19.01 Marieke Meentz Harle
3 00:01:23.92 Norah Schrijer SKO
10:00 - Wedstrijd 099 K2 dames senioren 2e serie 3 naar finale 136 200 mtr
1 00:00:37.33 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 00:00:39.69 Lena ten Haaf GKV - Anja Mus EUR
3 00:00:42.30 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
4 00:00:44.90 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
5 DNS
09:57 - Wedstrijd 098 K2 dames senioren 1e serie 3 naar finale 136 200 mtr
1 00:00:39.92 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
2 00:00:42.20 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
3 00:00:42.45 Iris van Bommel Vik - Luna van der Velde Geuzen
4 00:00:44.18 Anna-Lena Becker Harle - Antje Gralfs Harle
5 00:00:52.54 Merit Beckmann Harle - Evke Siebels Harle
09:54 - Wedstrijd 097 K1 heren senioren A 3e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 00:00:31.40 William Bos SKO
2 00:00:32.15 Jordy Buijs BEA
3 00:00:32.56 Onno Hellendoorn SKO
4 00:00:35.24 Huub van der Gulik SKO
09:51 - Wedstrijd 096 K1 heren senioren A 2e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 00:00:34.67 Milan Dekker ZP
2 00:00:35.31 Yuri Aarnoudse Fri
3 00:00:37.00 Hugo Pos GEU
4 00:00:37.32 Daniel Bos SKO
5 00:00:40.69 Rik te Linde ZP
09:48 - Wedstrijd 095 K1 heren senioren A 1e serie 2 naar finale 139 200 mtr
1 00:00:34.90 Bram Brandjes Vik
2 00:00:36.24 Albart Flier SKO
3 00:00:38.11 Tim Vorsselman SKO
4 00:00:42.47 Sipko Metselaar ARG
5 00:00:42.70 Max ten Oever TWV
09:45 - Wedstrijd 094 K1 heren masters 2e serie 3 naar finale 140 200 mtr
1 00:00:40.97 Olaf Heijne BEA
2 00:00:41.30 Jelle Visser BEA
3 00:00:43.38 Ruud van Hezel TWV
4 00:00:43.57 Tonny Benschop BEA
5 DNS
09:42 - Wedstrijd 093 K1 heren masters 1e serie 3 naar finale 140 200 mtr
1 00:00:39.64 Pier Siersma Vik
2 00:00:41.90 Oliver Oltmanns Harle
3 00:00:42.75 Mark Schopman TWV
4 00:00:45.14 Marcel Kloosterman TWV
5 00:00:45.93 Chris Hellendoorn SKO
09:39 - Wedstrijd 092 K1 heren senioren B 2e serie 3 naar finale 138 200 mtr
1 00:00:40.25 Mark Hofman ARG
2 00:00:41.43 Fabian Rocker Harle
3 00:00:42.19 Corne Jansen GEU
4 00:00:45.26 Chris Flier SKO
5 00:00:46.00 Bjorn Cramer ARG
6 00:00:53.53 Stef Konijn ARG
09:36 - Wedstrijd 091 K1 heren senioren B 1e serie 3 naar finale 138 200 mtr
1 00:00:38.47 Keno Beckmann Bremen
2 00:00:42.29 Lennart Becker Harle
3 00:00:43.89 Sander de Boer ZP
4 00:00:46.06 Kevin Cramer ARG
5 00:00:47.57 Job Vrieswijk SKO
6 00:00:47.74 Clenn Klieber Vik
09:33 - Wedstrijd 090 K1 heren junioren B 3e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 00:00:41.04 Flint Griffioen SKO
2 00:00:42.30 Bram Corten BEA
3 00:00:42.47 Malte Langer Harle
4 00:00:46.84 Suntke BuSs Harle
09:30 - Wedstrijd 089 K1 heren junioren B 2e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 00:00:40.90 Jelke Meyer Harle
2 00:00:42.21 Cian Bakker BEA
3 00:00:44.32 Lars Reurink SKO
4 00:00:55.88 Gideon Kranstauber GEU
09:27 - Wedstrijd 088 K1 heren junioren B 1e serie 2 naar finale 106 200 mtr
1 00:00:41.83 Christian Jagersma BEA
2 00:00:42.34 Chiel van Hasselt TWV
3 00:00:44.98 Jasper Kappert SKO
4 00:00:59.17 Justin Dielemans GEU
09:24 - Wedstrijd 087 K1 dames senioren 3e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 00:00:40.19 Anja Mus DKVE
2 00:00:45.90 Isa Vorsselman SKO
3 00:00:46.33 Karen Bus ZP
4 00:00:46.56 Sienna te Linde ZP
5 00:00:47.14 Luna van der Velden GEU
6 00:00:53.36 Merit Beckmann Harle
09:06 - Wedstrijd 081 K2 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 113 200 mtr
1 00:00:33.32 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
2 00:00:33.57 Max ten Oever TWV - Geert Wijnen TWV
3 00:00:34.26 Jordy Buijs BEA - Olaf Heijne Bea
4 00:00:34.87 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
09:21 - Wedstrijd 086 K1 dames senioren 2e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 00:00:37.82 Selma Konijn ARG
2 00:00:38.03 Ruth Vorsselman SKO
3 00:00:39.83 Wies Siffels ZP
4 00:00:45.98 Rachael Kneen Fri
5 00:00:49.81 Antje Gralfs Harle
6 00:00:52.02 Nantke Heyken Harle
09:18 - Wedstrijd 085 K1 dames senioren 1e serie 2 naar finale 127 200 mtr
1 00:00:42.66 Odette Latenstein van Voorst BEA
2 00:00:43.88 Lena ten Haaf GKV
3 00:00:44.18 Iris van Bommel Vik
4 00:00:47.65 Jennely Bos SKO
5 00:00:49.31 Sanne in het Veld TWV
6 00:00:58.67 Evke Siebels Harle
09:15 - Wedstrijd 084 K1 heren aspiranten A 2e serie 3 naar finale 110 200 mtr
1 00:00:39.94 Rien Broshuis TWV
2 00:00:43.13 Deeke Dirks Harle
3 00:00:51.30 Mylo van Bakel ZP
4 00:00:58.58 Sparsh Ahlawat Fri
09:12 - Wedstrijd 083 K1 heren aspiranten A 1e serie 3 naar finale 110 200 mtr
1 00:00:47.73 Marten Rothert Harle
2 00:01:03.69 Liam van der Aa WSD
3 00:01:04.30 Luuk Jessurun GEU
09:09 - Wedstrijd 082 K2 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 113 200 mtr
1 00:00:32.00 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
2 00:00:33.08 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
3 00:00:34.00 Huub van der Gulik SKO - Albart Flier SKO
4 00:00:38.15 Tim Vorsselman SKO - Chris Flier SKO
08:57 - Wedstrijd 078 K1 heren junioren A 2e serie 3 naar finale 107 200 mtr
1 00:00:38.93 Thijmen van Schie BEA
2 00:00:40.39 Cartouche Mensink Vik
3 00:00:41.66 Alex de Liefde BEA
4 00:00:42.54 Zareh Avagian BEA
08:54 - Wedstrijd 077 K1 heren junioren A 1e serie 3 naar finale 107 200 mtr
1 00:00:45.37 Joris Furstenwerth Harle
2 00:00:46.25 Gideon Dijkhuis WSD
3 00:00:50.81 Teddi Koperdraad ARG
4 00:00:52.06 Luke Andrews ARG
16:46 - Wedstrijd 074 K2 heren senioren KvN 5000 mtr
1 00:20:57.40 Bram Brandjes VIK - William Bos SKO
2 00:21:00.55 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
3 00:22:22.84 Daniel Bos SKO - Albart Flier SKO
4 00:22:48.30 Rik te Linde ZP - Thijmen van Schie BEA
5 00:22:54.03 Sil Hellendoorn SKO - Onno Hellendoorn SKO
6 00:24:02.17 Sipko Metselaar ARG - Jordy Buijs BEA
7 00:26:16.41 Huub van der Gulik SKO - Chris Flier SKO
8 00:28:21.87 Clenn Klieber Vik - Gideon Dijkhuis WSD
17:01 - Wedstrijd 075 K2 heren masters KvN 5000 mtr
21 00:22:46.39 Tonny Benschop BEA - Olaf Heijne BEA
22 00:23:47.50 Chris Hellendoorn SKO - Pier Siersma VIK
23 00:25:14.35 Ruud van Hezel TWV - Bert Onnekes BEA
16:26 - Wedstrijd 073 K1 dames jun A finale 5000 mtr
111 00:28:05.12 Marit Heijne BEA
112 00:29:09.21 Lotte van der Ham BEA
113 00:31:41.19 Kristina Melnykova Harle
16:16 - Wedstrijd 072 K1 dames master KvN 5000 mtr
101 00:28:04.14 Bianca Pieper Harle
102 00:28:16.88 Esther van Lohuizen BEA
103 00:29:24.82 Elly Onnekes BEA
104 00:29:41.42 Willeke Klappe SKO
105 00:30:28.50 Majken Juul Jenssen SKO
106 00:36:37.54 Anneke Delsing BEA
16:06 - Wedstrijd 071 K1 dames senioren KvN 5000 mtr
71 00:24:48.14 Odette Latenstein van Voorst BEA
72 00:24:48.77 Ruth Vorsselman SKO
73 00:25:31.23 Selma Konijn ARG
74 00:25:59.25 Anja Mus DKVE
75 00:25:59.53 Eef Meuwissen-Haaze BEA
76 00:26:34.20 Wies Siffels ZP
77 00:27:01.10 Anna-Lena Becker Harle
78 00:27:46.42 Lena ten Haaf GKV
79 00:31:15.96 Jennely Bos SKO
80 00:31:16.58 Isa Vorsselman SKO
81 No Time Sanne in het Veld TWV
82 No Time Sienna te Linde ZP
83 No Time Nantke Heyken Harle
84 No Time Antje Gralfs Harle
85 No Time Luna van der Velden GEU
86 No Time Merit Beckmann Harle
87 00:32:09.03 Evke Siebels Harle
88 00:32:22.37 Karen Bus ZP
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18:00.35 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18:00.3 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18:00. Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18:00 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18:0 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18: Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:18 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:1 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00: Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 0 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 1 Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 DNS Christian Jagersma BEA
15:56 - Wedstrijd 070 K1 heren jun B KvN 3000 mtr
51 00:14:55.71 Jelke Meyer Harle
52 00:15:52.56 Cian Bakker BEA
53 00:16:08.84 Chiel van Hasselt TWV
54 00:16:34.81 Flint Griffioen SKO
55 00:16:41.61 Lars Reurink SKO
56 00:16:44.88 Suntke BuSs Harle
57 00:17:59.57 Jasper Kappert SKO
58 00:18:40.36 Gideon Kranstauber GEU
59 00:19:42.63 Rien Broshuis TWV
60 00:24:41.54 Christian Jagersma BEA
15:48 - Wedstrijd 069 K1 dames jun B finale 3000 mtr
41 00:16:41.55 Femke Rothert Harle
42 00:17:40.87 Aukje Timmerman SKO
43 00:19:02.75 Nina Bakker GEU
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:39.42 Marten Rothert Harle
22 00:11:38.58 Joren Harms-JanSsen Harle
23 00:11:40.67 Mylo van Bakel ZP
24 00:11:53.35 Christian Kampjes SKO
25 00:15:23.07 Luuk Jessurun GEU
26 00:15:43.27 Sparsh Ahlawat Fri
27 DNF Liam van der Aa WSD
28 DNS Rien Broshuis TWV
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:39.42 Marten Rothert Harle
22 00:11:38.58 Joren Harms-JanSsen Harle
23 00:11:40.67 Mylo van Bakel ZP
24 00:11:53.35 Christian Kampjes SKO
25 00:15:23.07 Luuk Jessurun GEU
26 00:15:43.27 Sparsh Ahlawat Fri
27 DNF Liam van der Aa WSD
28 DNS
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:39.42 Marten Rothert Harle
22 00:11:38.58 Joren Harms-JanSsen Harle
23 00:11:40.67 Mylo van Bakel ZP
24 00:11:53.35 Christian Kampjes SKO
25 00:15:23.07 Luuk Jessurun GEU
26 00:15:43.27 Sparsh Ahlawat Fri
27 DNF Liam van der Aa WSD
28 DNF
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:39.42 Marten Rothert Harle
22 00:11:38.58 Joren Harms-JanSsen Harle
23 00:11:40.67 Mylo van Bakel ZP
24 00:11:53.35 Christian Kampjes SKO
25 00:15:23.07 Luuk Jessurun GEU
26 00:15:43.27 Sparsh Ahlawat Fri
27 DNF Rien Broshuis TWV
28 DNF
15:38 - Wedstrijd 067 K1 heren asp A KvN 2000 mtr
21 00:10:39.42 Marten Rothert Harle
22 00:11:38.58 Joren Harms-JanSsen Harle
23 00:11:40.67 Mylo van Bakel ZP
24 00:11:53.35 Christian Kampjes SKO
25 00:15:23.07 Luuk Jessurun GEU
26 00:15:43.27 Sparsh Ahlawat Fri
27 DNS Rien Broshuis TWV
28 DNF
15:34 - Wedstrijd 066 MK1 heren pupil en dames pupillen finale 1000 mtr
11 00:06:39.49 Jonas Griffioen SKO
12 00:07:33.24 Tije van Bakel ZP
13 00:07:45.44 Marieke Meentz Harle
14 00:09:51.02 Norah Schrijer SKO
15:30 - Wedstrijd 065 K1 heren asp B en dames aspiranten B finale 1000 mtr
1 00:06:16.59 Janne Harms-JanSsen Harle
2 00:06:34.56 Amcke Meentz Harle
3 00:07:41.95 Evi Aarnoudse GEU
14:30 - Wedstrijd 064 K1 Heren masters finale 500 mtr
1 00:02:01.00 Olaf Heijne BEA
2 00:02:03.36 Pier Siersma VIK
3 00:02:12.00 Tonny Benschop BEA
4 00:02:13.00 Udo Becker Harle
5 00:02:13.86 Chris Hellendoorn SKO
6 00:02:24.77 Mark Schopman TWV
14:26 - Wedstrijd 063 K1 heren senioren A finale 500 mtr
1 00:01:45.98 Bram Brandjes VIK
2 00:01:49.04 Milan Dekker BEA
3 00:01:49.39 Albart Flier SKO
4 00:01:52.19 Yuri Aarnoudse FRI
5 00:02:00.71 Rik te Linde ZP
6 00:02:13.76 Jordy Buijs BEA
14:22 - Wedstrijd 062 K1 heren senioren B finale 500 mtr
1 00:02:01.33 Keno Beckmann Bremen
2 00:02:05.13 Lennart Becker Harle
3 00:02:06.60 Fabian Rocker Harle
4 00:02:19.57 Mark Hofman ARG
5 00:02:23.65 Job Vrieswijk SKO
6 00:02:34.15 Chris Flier SKO
14:18 - Wedstrijd 061 K2 Dames masters finale 500 mtr
1 00:02:19.28 Eef Meuwissen-Haaze BEA - Willeke Klappe SKO
2 00:02:25.82 Elly Onnekes BEA - Esther van Lohuizen Bea
14:14 - Wedstrijd 060 K2 dames senioren finale 500 mtr
1 00:01:54.70 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 00:01:56.96 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
3 00:01:58.60 Anja Mus DKVE - Lena ten Have GKV
4 00:02:06.55 Anna Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle
5 00:02:10.86 Famke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
6 00:02:18.73 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
14:10 - Wedstrijd 059 K4 heren aspiranten A finale 500 mtr
1 00:02:11.21 Marten Rothert Harle - Deeke Dirks Harle - Hauke Meentz Harle - Joren Harms-JanSsen Harle
2 00:02:53.40 Liam van der Aa WSD - Rien Broshuis TWV - Christian Kampjes SKO - Jonas Griffioen SKO
14:06 - Wedstrijd 058 K2 heren junioren A finale 500 mtr
1 00:02:07.43 Alex de Liefde BEA - Zareh Avagian BEA
2 00:02:17.23 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV
3 00:02:30.51 Luke Andrews ARG - Teddi Koperdraad ARG
14:02 - Wedstrijd 057 K2 heren junioren B finale 500 mtr
1 00:01:59.30 Jelke Meyer Harle - Tjeede Dirks Harle
2 00:02:03.08 Bram Corten BEA - Cian Bakker BEA
3 00:02:07.93 Lars Reurink SKO - Chiel van Hasselt TWV
4 00:02:08.10 Flint Griffioen SKO - Jasper Kappert SKO
5 00:02:32.16 Gideon Kranstauber GEU - Justin Dielemans GEU
13:58 - Wedstrijd 056 K2 dames junioren finale 500 mtr
1 00:02:13.57 Marit Heijne BEA - Lotte van der Ham Bea
2 00:02:18.72 Femke Rotert Harle - Christina Melnikoffe Harle
3 00:02:47.11 Nina Bakker GEU - Aukje Timmerman SKO
13:46 - Wedstrijd 053 K4 dames aspiranten finale 500 mtr
1 00:02:42.37 Hanna Rothert Harle - Amcke Meentz Harle - Jella Harms-JanSsen Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 00:03:17.06 Carlijn van den Baars TWV - Silke Griffioen SKO - Evi Aarnoudse GEU - Norah Schrijer SKO
13:42 - Wedstrijd 052 K1 Dames masters finale 500 mtr
1 00:02:31.95 Esther van Lohuizen BEA
2 00:02:35.52 Elly Onnekes BEA
3 00:02:36.18 Willeke Klappe SKO
4 00:02:58.76 Hermien de Kievid SKO
5 00:03:15.03 Anneke Delsing BEA
13:38 - Wedstrijd 051 K1 dames senioren finale 500 mtr
1 00:01:55.29 Selma Konijn ARG
2 00:01:58.71 Ruth Vorsselman SKO
3 00:02:00.24 Anja Mus DKVE
4 00:02:02.78 Odette Latenstein van Voorst BEA
5 00:02:05.82 Wies Siffels ZP
6 00:02:18.75 Eef Meuwissen-Haaze BEA
13:34 - Wedstrijd 050 K4 heren senioren A finale 500 mtr
1 00:01:40.20 Daniel Bos SKO - William Bos SKO - Job Vrieswijk SKO - Albart Flier SKO
2 00:01:42.49 Olaf Heijne BEA - Tonny Benschop BEA - Jordy Buijs BEA - Bert Onnekes BEA
3 00:01:44.35 Max ten Oever TWV - Ruud van Hezel TWV - Geert Wijnen TWV - Mark Schopman TWV
4 00:01:50.59 Onno Hellendoorn SKO - Huub van der Gulik SKO - Chris Hellendoorn SKO - Chris Flier SKO
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00.00.10 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00.00.1 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00.00. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00.00 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0.00 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000.0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000. Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 000 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 00 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
13:30 - Wedstrijd 049 K4 heren senioren B finale 500 mtr
1 00.00.01 Fabian Rocker Harle - Lennart Becker Harle - Joris Furstenwurt Harle - Udo Becker Harle
2 0 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG - Mark Hofman ARG - Sipko Metselaar ARG
12:30 - Wedstrijd 048 K2 heren aspiranten A finale 500 mtr
1 00:02:12.41 Marten Rothert Harle - Hauke Meentz Harle
2 00:02:34.29 Rien Broshuis TWV - Jonas Griffioen SKO
3 00:02:41.25 Liam van der Aa WSD - Christian Kampjes SKO
4 00:02:48.91 Mylo van Bakel ZP - Tije van Bakel ZP
12:14 - Wedstrijd 044 K4 heren junioren finale 500 mtr
1 00:01:51.28 Jelke Meyer Harle - Malte Langer Harle - Tjeede Dirks Harle - Suntke BuSs Harle
2 00:01:54.88 Christian Jagersma BEA - Bram Corten BEA - Zareh Avagian BEA - Alex de Liefde BEA
3 00:01:56.76 Flint Griffioen SKO - Lars Reurink SKO - Jasper Kappert SKO - Chiel van Hasselt TWV
4 00:02:11.77 Gideon Dijkhuis WSD - Sebastian ten Haaf GKV - Luke Andrews ARG - Christian Kampjes SKO
12:10 - Wedstrijd 043 K1 dames junioren A finale 500 mtr
1 00:02:23.46 Marit Heijne BEA
2 00:02:26.71 Lotte van der Ham BEA
3 00:02:28.05 Kristina Melnykova Harle
12:06 - Wedstrijd 042 K1 dames junioren B finale 500 mtr
1 00:02:31.38 Femke Rothert Harle
2 00:02:37.59 Aukje Timmerman SKO
3 00:02:50.36 Nina Bakker GEU
11:58 - Wedstrijd 040 K2 dames aspiranten finale 500 mtr
1 00:02:40.35 Amcke Meentz Harle - Janne Harms-JanSsen Harle
2 00:03:09.37 Evi Aarnoudse GEU - Anna Reurink SKO
3 DNF Silke Griffioen SKO - Carlijn van den Baars TWV
11:50 - Wedstrijd 038 K2 Heren masters finale 500 mtr
1 00:01:56.47 Tonny Benschop BEA - Olaf Heijne Bea
2 00:01:57.98 Chris Hellendoorn SKO - Pier Siersma VIK
3 00:02:02.32 Oliver Oltmanns Harle - Udo Becker Harle
4 00:02:06.24 Bert Onnekes BEA - Ruud van Hezel TWV
11:46 - Wedstrijd 037 K2 heren senioren A finale 500 mtr
1 00:01:38.93 Albart Flier SKO - William Bos SKO
2 00:01:39.23 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse FRI
3 00:01:45.66 Bram Brandjes VIK - Cartouche Mensink VIK
4 00:01:46.59 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
5 00:01:47.14 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
6 00:01:54.75 Olaf Heijne BEA - Jordy Buijs BEA
11:42 - Wedstrijd 036 K2 heren senioren B finale 500 mtr
1 00:02:01.12 Hugo Pos GEU - Corne Jansen GEU
2 00:02:04.34 Clenn Klieber Vik - Keno Beckmann Bremen
3 00:02:13.41 Sipko Metselaar ARG - Stef Konijn ARG
4 00:02:20.35 Bjorn Cramer ARG - Kevin Cramer ARG
11:38 - Wedstrijd 035 K4 dames senioren finale 500 mtr
1 00:01:52.94 Wies Siffels ZP - Selma Konijn ARG - Ruth Vorsselman SKO - Anja Mus DKVE
2 00:01:57.53 Marit Heijne BEA - Eef Meuwissen-Haaze BEA - Odette Latenstein van Voorst BEA - Lena ten Haaf GKV
3 00:02:02.93 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO - Femke Janssen GEU - Rachel Kneen Fri
11:34 - Wedstrijd 034 K1 heren aspiranten A finale 500 mtr
1 00:02:24.15 Hauke Meentz Harle
2 00:02:25.27 Rien Broshuis TWV
3 00:02:34.08 Joran Harm-Janssen Harle
4 00:02:39.70 Christian Kampjes SKO
5 00:02:53.43 Mylo van Bakel ZP
6 00:03:15.70 Liam van der Aa WSD
11:26 - Wedstrijd 032 K1 heren pupillen finale 500 mtr
1 00:02:57.90 Jella Harms-JanSsen Harle
2 00:03:03.64 Jonas Griffioen SKO
3 00:03:39.10 Tije van Bakel ZP
4 00:04:17.82 Norah Schrijer SKO
11:22 - Wedstrijd 031 K1 heren junioren A finale 500 mtr
1 00:01:55.95 Thijmen van Schie BEA
2 00:01:57.89 Cartouche Mensink VIK
3 00:02:14.58 Alex de Liefde BEA
4 00:02:21.30 Zareh Avagian BEA
5 00:02:21.85 Gideon Dijkhuis WSD
6 00:02:31.64 Joris Furstenwerth Harle
11:18 - Wedstrijd 030 K1 heren junioren B finale 500 mtr
1 00:02:04.06 Jelke Meier Harle
2 00:02:06.70 Tjeede Dirks Harle
3 00:02:07.60 Malte Langer Harle
4 00:02:07.94 Cian Bakker BEA
5 00:02:12.18 Lars Reurink SKO
6 00:02:13.22 Christian Jagersma BEA
11:10 - Wedstrijd 028 K1 dames aspiranten A finale 500 mtr
1 00:02:58.43 Silke Griffioen SKO
2 00:03:04.84 Carlijn van den Baars TWV
11:06 - Wedstrijd 027 K1 dames aspiranten B finale 500 mtr
1 00:02:48.26 Janne Harms-JanSsen Harle
2 00:02:58.64 Amcke Meentz Harle
3 00:03:28.29 Evi Aarnoudse GEU
10:20 - Wedstrijd 023 K2 dames senioren 2e serie 3 naar finale 060 500 mtr
1 00:01:55.23 Ruth Vorsselman SKO - Selma Konijn ARG
2 00:01:56.73 Anja Mus DKVE - Lena ten Have GKV
3 00:01:58.61 Anna Lena Becker Harle - Bianca Pieper Harle
4 00:02:11.03 Jennely Bos SKO - Isa Vorsselman SKO
10:16 - Wedstrijd 022 K2 dames senioren 1e serie 3 naar finale 060 500 mtr
1 00:01:57.25 Odette Latenstein van Voorst BEA - Wies Siffels ZP
2 00:02:10.98 Femke Jansen GEU - Rachael Kneen FRI
3 00:02:13.37 Sienna te Linde ZP - Karen Bus ZP
4 00:02:14.53 Iris van Bommel Vik - Luna van der Velde Geuzen
10:12 - Wedstrijd 021 K1 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 063 500 mtr
1 00:01:48.52 Yuri Aarnoudse Fri
2 00:01:52.29 Rik te Linde ZP
3 00:01:55.62 Jordy Buijs BEA
4 00:01:59.36 Hugo Pos GEU
5 00:02:00.18 Sipko Metselaar ARG
6 00:02:05.93 Huub van der Gulik SKO
10:08 - Wedstrijd 020 K1 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 063 500 mtr
1 00:01:40.15 Bram Brandjes Vik
2 00:01:41.67 Albart Flier SKO
3 00:01:43.46 Milan Dekker ZP
4 00:01:49.42 William Bos SKO
5 00:01:49.84 Onno Hellendoorn SKO
6 00:01:55.41 Daniel Bos SKO
10:04 - Wedstrijd 019 K1 heren masters 2e serie 3 naar finale 064 500 mtr
1 00:02:01.58 Pier Siersma Vik
2 00:02:17.79 Mark Schopman TWV
3 00:02:18.50 Chris Hellendoorn SKO
10:00 - Wedstrijd 018 K1 heren masters 1e serie 3 naar finale 064 500 mtr
1 00:02:03.44 Olaf Heijne BEA
2 00:02:04.78 Tonny Benschop BEA
3 00:02:06.00 Udo Becker Harle
4 00:02:06.59 Ruud van Hezel TWV
09:56 - Wedstrijd 017 K1 heren senioren B 3e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 00:02:12.11 Fabian Rocker Harle
2 00:02:23.45 Job Vrieswijk SKO
3 00:02:24.49 Kevin Cramer ARG
4 00:02:58.58 Gijs Smid DKVE
09:52 - Wedstrijd 016 K1 heren senioren B 2e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 00:01:59.46 Keno Beckmann Bremen
2 00:02:15.80 Chris Flier SKO
3 00:02:17.19 Bjorn Cramer ARG
4 00:02:22.32 Stef Konijn ARG
5 00:02:28.25 Aike Ronduite DKVE
09:48 - Wedstrijd 015 K1 heren senioren B 1e serie 2 naar finale 062 500 mtr
1 00:02:11.65 Lennart Becker Harle
2 00:02:11.75 Mark Hofman ARG
3 00:02:11.84 Corne Jansen GEU
4 00:02:11.93 Sander de Boer ZP
5 00:02:31.09 Clenn Klieber Vik
09:44 - Wedstrijd 014 K1 heren junioren B 3e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 00:02:09.10 Tjeede Dirks Harle
2 00:02:14.64 Christian Jagersma BEA
3 00:02:22.55 Chiel van Hasselt TWV
4 00:02:51.06 Gideon Kranstauber GEU
09:40 - Wedstrijd 013 K1 heren junioren B 2e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 00:02:11.49 Lars Reurink SKO
2 00:02:11.52 Malte Langer Harle
3 00:02:14.24 Flint Griffioen SKO
4 00:02:14.28 Bram Corten BEA
09:36 - Wedstrijd 012 K1 heren junioren B 1e serie 2 naar finale 030 500 mtr
1 00:02:04.68 Jelke Meier Harle
2 00:02:18.05 Cian Bakker BEA
3 00:02:30.70 Jasper Kappert SKO
4 00:02:59.02 Justin Dielemans GEU
09:32 - Wedstrijd 011 K1 dames senioren 3e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 00:02:04.51 Selma Konijn ARG
2 00:02:08.22 Wies Siffels ZP
3 00:02:17.86 Lena ten Haaf GKV
4 00:02:24.36 Iris van Bommel Vik
5 00:02:25.92 Sienna te Linde ZP
09:28 - Wedstrijd 010 K1 dames senioren 2e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 00:02:05.16 Ruth Vorsselman SKO
2 00:02:05.23 Anja Mus DKVE
3 00:02:20.47 Anna-Lena Becker Harle
4 00:02:29.45 Jennely Bos SKO
5 00:02:39.15 Karen Bus ZP
6 00:02:51.32 Anke Hoekstra DKVE
09:24 - Wedstrijd 009 K1 dames senioren 1e serie 2 naar finale 051 500 mtr
1 00:02:07.66 Odette Latenstein van Voorst BEA
2 00:02:13.85 Eef Meuwissen-Haaze BEA
3 00:02:20.67 Rachael Kneen Fri
4 00:02:22.07 Isa Vorsselman SKO
5 00:02:27.60 Sanne in het Veld TWV
6 00:02:31.35 Luna van der Velden GEU
09:20 - Wedstrijd 008 K1 heren aspiranten A 2e serie 3 naar finale 034 500 mtr
1 00:02:26.28 Hauke Meentz Harle
2 00:02:26.28 Rien Broshuis TWV
3 00:02:37.56 Christian Kampjes SKO
4 00:03:20.99 Luuk Jessurun GEU
09:16 - Wedstrijd 007 K1 heren aspiranten A 1e serie 3 naar finale 034 500 mtr
1 00:02:37.71 Joren Harms-JanSsen Harle
2 00:02:58.51 Mylo van Bakel ZP
3 00:03:03.98 Liam van der Aa WSD
4 DNF Sparsh Ahlawat Fri
09:12 - Wedstrijd 006 K2 heren senioren A 2e serie 3 naar finale 037 500 mtr
1 00:01:46.28 Bram Brandjes VIK - Cartouche Mensink VIK
2 00:01:48.93 Thijmen van Schie BEA - Rik te Linde ZP
3 00:01:54.87 Daniel Bos SKO - Onno Hellendoorn SKO
4 00:02:03.96 Huub van der Gulik SKO - Chris Flier SKO
09:08 - Wedstrijd 005 K2 heren senioren A 1e serie 3 naar finale 037 500 mtr
1 00:01:41.47 Albart Flier SKO - William Bos SKO
2 00:01:42.64 Milan Dekker ZP - Yuri Aarnoudse Frisia
3 00:01:58.23 Olaf Heijne BEA - Jordy Buijs Bea
4 00:02:14.29 Tim Vorsselman SKO - Job Vrieswijk SKO
08:56 - Wedstrijd 002 K1 heren junioren A 2e serie 3 naar finale 031 500 mtr
1 00:02:06.23 Thijmen van Schie BEA
2 00:02:17.80 Alex de Liefde BEA
3 00:02:30.19 Joris Furstenwerth Harle
08:52 - Wedstrijd 001 K1 heren junioren A 1e serie 3 naar finale 031 500 mtr
1 00:02:11.49 Cartouche Mensink Vik
2 00:02:11.49 Zareh Avagian BEA
3 00:02:11.49 Gideon Dijkhuis WSD
4 00:02:11.49 Luke Andrews ARG
08:52 - Wedstrijd 001 K1 heren junioren A 1e serie 3 naar finale 031 500 mtr
1 00:02:11.49 Cartouche Mensink Vik
2 00:02:11.49 Zareh Avagian BEA
3 00:02:11.49 Gideon Dijkhuis WSD
4 00:02:11.49 Luke Andrews ARG